Get Adobe Flash player
Please update your Flash Player to view content.

INFORMACJA

NA TEMAT PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH                        

 

Administratorem danych osobowych jest STOWARZYSZENIE NA RZECZ DZIECI NIEPEŁNOSPRAWNYCH DARY LOSU w Sieradzu ul. Warneńczyka 1, 98-200 Sieradz, tel. 502240354,  509 685 180; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

www: https://darylosu.org REGON 731637355   NIP 8272105668 

                                                 

Status organizacji pożytku publicznego KRS 0000183081

Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, a także prawo ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych osobowych i prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Dane będą przetwarzane w celu zawarcia i wykonywania umowy zawartej z Administratorem oraz dokonania niezbędnych rozliczeń w związku z jej zawarciem (w przypadku gdy są niezbędne), a także w celu wypełniania naszej działalności statutowej .

Dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże może być wymogiem ustawowym lub warunkiem zawarcia umowy.

Dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich.

Dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny dla realizacji celu przetwarzania .

Podstawą prawną przetwarzania w zakresie niezbędnym do zawarcia i wykonania umowy jest art. 6 ust. 1 lit. b rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO). Podstawą przetwarzania danych jest również art. 6 ust. 1 lit. f RODO, tj. prawnie uzasadniony interes Administratora polegający na zapewnieniu niezbędnych rozliczeń w związku z zawartą umową.

W zakresie, w jakim dane przetwarzane są na podstawie odrębnej zgody, przysługuje Państwu prawo cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

Przysługuje prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych(UODO), w przypadku naruszenia przepisów podczas przetwarzania danych osobowych.